DEALER BMW AUTO PREMIUM.

Jesteśmy tu dla Ciebie.

Salon Dealer BMW Auto Premium.
a[href|target],strong,b,br,p

WPROWADZENIE.

a[href|target],strong,b,br,p

Jesteśmy blisko Ciebie nieustannie od 2008 roku, jako jedyny w tej części kraju autoryzowany Salon i Serwis samochodów i motocykli marki BMW.


Tylko u nas możecie Państwo zapoznać się z pełną gamą najnowszych samochodów i motocykli marki BMW oraz odbyć jazdę próbną wybranym przez siebie modelem. Oferujemy także szeroki wybór samochodów używanych, które charakteryzują się niskim przebiegiem, fabryczną gwarancją, bogatym wyposażeniem, oraz przede wszystkim atrakcyjnymi cenami. Ponadto, zapewniamy możliwość pełnej, kompleksowej obsługi serwisowej w zakresie napraw gwarancyjnych, pogwarancyjnych, blacharskich i lakierniczych.


Wykwalifikowana, otwarta na potrzeby Klienta, w pełni profesjonalna kadra pracownicza tworzy doskonale działającą strukturę, idącą w parze z wizerunkiem Marki.


Autoryzowany Salon Sprzedaży i Serwis BMW Auto Premium, to jeden z najnowocześniejszych i najbardziej ekskluzywnych salonów marki premium w całej południowo-wschodniej Polsce.


Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Auto Premium. Jednocześnie wierzymy, że w ten sposób dołączycie Państwo do grona Klientów w pełni usatysfakcjonowanych z naszych usług. Zaufali nam już Klienci z takich miast jak: Rzeszów, Kraków, Tarnów, Nowy Sącz i z wielu, wielu innych.