FULL SERVICE 5 LAT.

Kup nowe BMW i użytkuj je nawet do 5-ciu lat bez dodatkowych kosztów.

Oferta specjalna

FULL SERVICE 5 LAT.

Kup nowe BMW i użytkuj je nawet do 5-ciu lat bez dodatkowych kosztów.

Dealer BMW Auto Premium przygotował dla Państwa innowacyjny pakiet opieki posprzedażowej. To absolutnie rewolucyjne podejście do obsługi Klienta po zakupie nowego samochodu. Sprawdź sam jaki komfort i spokój możesz sobie zapewnić kupując nowe BMW w naszym salonie. Nawet przez 5 lat możesz nie ponieść żadnych dodatkowych kosztów w związku z użytkowaniem samochodu.
Sprawdź jak wiele oferujemy w pakiecie "Full Service 5 lat". Wszystkie poniższe usługi dostaniesz od nas za darmo w ramach pakietu.

Zaoszczędzisz przynajmniej 15 000 zł.

BMW Service Inclusive

BMW SERVICE INCLUSIVE.

Pakiet BMW Service Inclusive obejmuje wszystkie prace serwisowe z użyciem wymaganych oryginalnych części BMW oraz olej silnikowy.
Pakiet oferowany na okres do 6 lat i przebieg do 100 000 km.

Zakres prac serwisowych:

 • Wymiana oleju.
 • Kontrola pojazdu i przegląd standardowy.
 • Serwis / wymiana filtra powietrza.
 • Serwis / wymiana filtra paliwa.
 • Serwis / wymiana mikrofiltra.
 • Serwis / wymiana świec zapłonowych.
 • Serwis / wymiana płynu hamulcowego.
Wartość pakietu to nawet 7 500 zł.

BMW REPAIR INCLUSIVE.

Przy zakupie pakietu naprawczego BMW Repair Inclusive Klient nabywa prawo do napraw usterek po po zakończeniu ustawowego okresu gwarancyjnego. Jeżeli w ramach okresu obowiązywania umowy lub określonego w umowie przebiegu konieczna będzie naprawa, to jej koszty zostaną pokryte. Wykupimy za Ciebie pierwszy rok pakietu!
Usługę BMW Repair Inclusive można łączyć ze wszystkimi pakietami BMW Service Inclusive, ale nie można jej wykupić oddzielnie.

Warunkiem uzyskania świadczeń w ramach pakietu naprawczego jest:

 • Prawidłowa eksploatacja pojazdu.
 • Wykonywanie przeglądów, napraw i prac konserwacyjnych w autoryzowanej sieci dealerskiej zgodnie z zaleceniami producenta.
Wartość zyskana to nawet 2 500 zł.
BMW Repair Inclusive
Darmowe holowanie

DARMOWE HOLOWANIE.*

W przypadku awarii lub innego uszkodzenia, które unieruchomi Twój samochód, zawsze możesz liczyć na naszą pomoc. Dysponujemy profesjonalnym samochodem holowniczym ze specjalistycznym wyposażeniem. Jesteśmy zawsze gotowi służyć Ci pomocą przewożąc Twój samochód do naszego serwisu na NASZ koszt*.
Zasięg działania: 100 km od serwisu BMW Auto Premium Rzeszów-Świlcza 147H (Dopłata za każdy kilometr poza określonym zasięgiem: 1,5 PLN netto).

* Skorzystanie z usługi bezpłatnego holowania jest równoznaczne ze zgodą na diagnozę i naprawę uszkodzeń w naszym serwisie BMW Auto Premium Rzeszów.

Wartość usługi to każdorazowo 500 zł.

DOOR TO DOOR.

Aby jeszcze bardziej podnieść komfort korzystania z marki BMW wprowadziliśmy nową, rewolucyjną usługę serwisową „DOOR TO DOOR”! Zasięg działania: 100 km od serwisu BMW Auto Premium Rzeszów-Świlcza 147H (Dopłata za każdy kilometr poza określonym zasięgiem: 1,5 PLN netto). W ramach usługi możesz skorzystać z dwóch form dostarczenia samochodu do Serwisu:

 • DOOR TO DOOR „Osobisty Kierowca” polega na odebraniu samochodu bezpośrednio od Ciebie, przywiezieniu go do autoryzowanego Serwisu BMW Auto Premium Rzeszów, a następnie – po dokonaniu naprawy – dostarczeniu go z powrotem pod Twoje drzwi.
 • DOOR TO DOOR „Laweta” również odbieramy samochód do naprawy bezpośrednio od Ciebie, zawozimy przy użyciu specjalistycznej lawety do Serwisu BMW Auto Premium Rzeszów i po wykonaniu usługi serwisowej dostarczamy prosto pod Twój adres. Usługa DOOR TO DOOR „Laweta” możliwa jest jedynie w przypadku gdy samochód został unieruchomiony i nie ma możliwości przetransportowania go „na własnych kołach”.

Wartość usługi to każdorazowo minimum 100 zł.
Door to Door
Auto zastępcze

AUTO ZASTĘPCZE.

Każdy, kto nabywa w naszym salonie nowe BMW, ma zagwarantowaną radość z jazdy. Dlatego podczas serwisowania Twojego auta ta radość trwa nieprzerwanie. Dostaniesz od nas auto zastępcze za darmo nawet na 24h. Już nie musisz się martwić czym wrócisz z serwisu, lub jak będziesz funkcjonował w trakcie serwisowania. Zapewnimy Ci pełen komfort.

Wartość usługi to każdorazowo 300 zł.

MYJNIA.

Każda wizyta na naszym serwisie wiąże się z umyciem samochodu przy użyciu nowoczesnych, przyjaznych dla środowiska kosmetyków samochodowych BMW. Każdorazowo dostaniesz od nas mycie ręczne za pomocą rękawicy z mikrofibry oraz neutralnego szamponu, osuszanie pojazdu za pomocą sprężonego powietrza oraz ręczników z mikrofibry, aplikację wosku na karoserię, ręczne polerowanie końcówek wydechu, kosmetykę opon wraz z konserwacją, pielęgnację szyb od wewnątrz, odkurzanie wnętrza wraz z przestrzenią bagażową oraz kompleksową pielęgnację wnętrza pojazdu.

Wartość usługi to każdorazowo 100 zł.
Myjnia
Koła zimowe na preferencyjnych warunkach

KOŁA ZIMOWE NA PREFERENCYJNYCH WARUNKACH.

Idealna symbioza formy i funkcji to kompletne i oryginalne koła BMW dopasowane do każdego modelu BMW. Nie tylko dobrze wyglądają, ale zapewniają optymalne bezpieczeństwo i wysoką stabilność na mokrych, śliskich drogach oraz w bardzo wysokich temperaturach. Dzięki temu kompletne koła BMW to idealni towarzysze na każdą pogodę, które przy zakupie nowego auta kupisz korzystniej nawet o 4000 zł.


Wartość zyskana to nawet 4000 zł.

HOTEL OPON.

Zadbamy o to, by w pierwszym roku Twoje opony nie musiały znosić nieodpowiednich warunków przechowywania w nieodpowiednich miejscach. Zapewnimy Ci komfort ich zmagazynowania na czas letni bez zużywania własnej przestrzeni garażowej. Wymienisz i zostawisz je w tym samym miejscu zaoszczędzając czas i pieniądze.

* Usługa dotyczy tylko opon zakupionych w naszym salonie BMW Auto Premium Rzeszów wraz z samochodem.

Wartość usługi to 150 zł.
Hotel opon
Całodniowa opieka doradcy serwisowego

CAŁODNIOWA OPIEKA DORADCY SERWISOWEGO.

Twoje BMW jest dla nas tak samo ważne, jak i dla Ciebie. Dlatego chcemy poświęcić Tobie i Twojemu BMW czas oraz uwagę, na jaką zasługujecie. Przy zakupie nowego BMW poznasz od razu swojego dedykowanego doradcę, który przez cały okres użytkowania auta będzie do Twojej dyspozycji przez cały dzień.


Wartość usługi nieoceniona.

Zapytaj o szczegóły oferty Full Service 5 lat.

Zgoda na komunikację marketingową

Chcę otrzymywać komunikację marketingową od Auto Premium Rzeszów sp. z o.o. za pośrednictwem
Wnioski o wprowadzenie zmian w zakresie oświadczenia o wyrażeniu zgody oraz prawo do wycofania zgody
Oferta