BMW SERII 6 GRAN TURISMO.

TWÓJ MANIFEST.

Odkryj pierwsze w historii BMW serii 6 Gran Turismo.

Pierwsze w historii BMW serii 6 Gran Turismo, to pod każdym względem samochód niezwyczajny. Jesteśmy pewni, że wyznaczy on zupełnie nowe standardy zarówno w pojmowaniu luksusowości i komfortu we wnętrzu samochodu, ale też dynamice jazdy, którą wspiera najnowsza technologia asystująca kierowcy. Ten model, to zupełnie nowy wymiar podróżowania w najlepszym stylu.


BMW serii 6 Gran Turismo wyróżnia unikalna estetyka oraz obszerne i luksusowe wnętrze. Jego wyśmienite właściwości jezdne gwarantują sportową dynamikę, a na długich trasach najwyższy komfort podróżowania. Ten samochód to synonim nowoczesnego designu i radości z jazdy à la Gran Tour.


Mocno wyrzeźbione kształty i smukła sylwetka dają BMW serii 6 Gran Turismo imponującą prezencję. Dynamicznie wysklepione powierzchnie kontrastują z łagodnie opadającą linią dachu, która nadaje sylwetce elegancji i sportowego sznytu. Charakterystyczny tył podkreśla dynamikę tej niezwykłej koncepcji auta.Pierwsze w historii BMW serii 6 Gran Turismo już dostępne w naszym salonie.

6 Gran Turismo zdjęcie
6 Gran Turismo zdjęcie
6 Gran Turismo zdjęcie
6 Gran Turismo zdjęcie
6 Gran Turismo zdjęcie

BMW serii 6 Gran Turismo.

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych podanych powyżej będzie Auto Premium Rzeszów sp. z o.o., Świlcza 147H, 36-072 Świlcza. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zawarte w niniejszym formularzu oraz w celu wynikającym z ewentualnej dalszej korespondencji. W przypadku wyrażenia przez Panią/Pana zgody, dane osobowe będą przetwarzane przez spółkę wskazaną w tej zgodzie w celach informacyjnych, marketingowych i promocyjnych, monitorowania jakości usług i prowadzenia badań satysfakcji klienta. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz prawo pisemnego żądania zaprzestania przetwarzania danych, jak również sprzeciwu, które to uprawnienia przysługują w stosunku do każdego z wymienionych poniżej podmiotów.

Aktualności.